Kamagra, czyli jak walczyć z zaburzeniami erekcji

Dziś jest:Środa, 29 czerwca 2022, Imieniny: Piorta, Pawła

Informacja Medyczna

2014-04-25

Kamagra, czyli jak walczyć z zaburzeniami erekcji

Słaba i krótka erekcja albo nawet jej brak to niemożność podjęcia czynności seksualnej. I chociaż wtedy, gdy niemoc płciowa pojawia się sporadycznie, może skutecznie zniechęcić do aktywności w sferze intymnej. Czy warto jednak rezygnować z przyjemności płynącej z seksu, skoro problemom natury seksualnej można skutecznie zaradzić? Kamagra może okazać się odpowiedzią na oczekiwania mężczyzn, którzy poszukują silnego środka wspomagającego potencję.

Jak Kamagra wspiera erekcję?

Kamagra to lek generyczny, będący tańszym odpowiednikiem Viagry. Podmiotem odpowiedzialnym za preparat jest Ajanta Pharma.

Lek powstał z myślą o mężczyznach, dla których podjęcie aktywności seksualnej jest niemożliwe z uwagi na słabą erekcję lub niepojawianie się wzwodu w ogóle.

Ponieważ Kamagra zawiera 100 mg cytrynianu sildenafilu, mechanizm działania przebiega podobnie jak w przypadku Viagry. Substancja aktywna należy do grupy inhibitorów PDE5 (fosfodiesterazy typu 5) - enzymu wywołującego spadek poziomu cGMP, uniemożliwiając tym samym rozkurcz mięśni gładkich. Poprzez zahamowanie aktywności tego enzymu, lek ułatwia rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu możliwy jest większy napływ krwi do ciał jamistych prącia, skutkujący silną erekcją.

 Warto jednak mieć świadomość, że Kamagra nie jest w stanie samoczynnie wywołać wzwodu. Pojawienie się erekcji stanowi następstwo stymulacji seksualnej. Zalecana jest więc pełna podniecenia gra wstępna, co ułatwi wystąpienie wzwodu.

Jak długo Kamagra utrzymuje erekcję?

 Zażycie 1 pigułki na ok. 30 minut przed stosunkiem seksualnym gwarantuje, że erekcja pojawi się w odpowiednim czasie. Po ejakulacji penis powraca do fazy spoczynku. Warto jednak mieć świadomość, że aktywna substancja Kamagry jeszcze przez kilka godzin utrzymuje się w organizmie. Oznacza to, że podjęcie kolejnego stosunku seksualnego jest możliwe - bez konieczności zażywania jeszcze jednej pigułki. Wymagana jest jednak ponowna stymulacja penisa.

Kamagra okazuje się być świetnym odpowiednikiem Viagry - równie skutecznym, ale tańszym. Jeżeli więc problem z osiągnięciem erekcji wynika z zaburzeń napływu krwi do ciał jamistych penisa, preparat ten faktycznie może pomóc zapomnieć o kłopotach.


Dodaj komentarz lub opinię


Autor:

Treść*:


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

Zadaj pytanie Ekspertowi

Porady Eksperta

Jeżeli w naszej bazie brakuje
odpowiedzi na Twoje pytanie
zapytaj naszego Eksperta

Najnowsze wątki na forum

medycyna pracy on line

Jak ważne są badania medycyny pracy warszawa...

Kami_77777 | 2022-06-29 21:28

OSZUST MALUTA ZABIJA WILHELMA.RATUNKU POMOCY = 516 809 201

MALUTA WILHELMA ZABIŁA I ARTYKUŁ 35 USTAWY 18.V.21 17:00 MALUTA ŚMIERTELNY...

Zamordowany Wilhelm PRZEZ Zabójcę Maluta | 2022-06-29 10:09